Wesela / Komunie


Zaufaj nam i zaproś nas na Twoją uroczystość, a sprawimy, że najmłodsi goście przeżyją wyjątkowy czas przepełniony uśmiechem i radością!

Zabawy prowadzone są przez kolorowo przebrane Animatorki, które oprócz wykształcenia pedagogicznego posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Zapewniamy oprawę muzyczną i własny sprzęt nagłaśniający.

Wesołe zabawy przy muzyce


Zabawy muzyczno-taneczne oraz animacje ruchowe przy muzyce rozrywkowej angażujące wszystkie dzieci (np. „Pociąg", „Kaczuszki", „Choco - choco", itp.). Są to zabawy rozwijające sprawność fizyczną, uczące współpracy, a przede wszystkim zapewniające sporą dawkę uśmiechu i dobrej zabawy.

Zawody / konkurencje / konkursy angażujące dzieci


Skoki w workach, przeciąganie liny, Limbo, zawody z piłeczkami, skoki na krówkach- skoczkach, rzuty do celu, zabawy z chustą i kolorowym tunelem animacyjnym, „gazetowe szaleństwa”, twister, domino itp. Zabawy te uczą dzieci współpracy oraz zdrowego współzawodnictwa.

Efektowne bańki mydlane


Pokazy baniek mydlanych są wspaniałą atrakcją dla wszystkich dzieci!!! Nasi animatorzy puszczają zarówno mnóstwo małych baniek, jak i ogromnych, mających nawet 3 metry długości! Pokaz baniek mydlanych z pewnością nada imprezie magicznej, bajkowej atmosfery.

Zabawy twórcze


Ich zaletą jest fakt, że dają ogromną radość, a przy okazji nie brudzą eleganckich ubranek 😊

- kolorowanie, malowanie ogromnych kolorowanek (domków)

- układanie budowli z przestrzennych klocków- patyczków

- wykonanie motylków z wykorzystaniem woreczków, kolorowych jadalnych chrupek i drewnianych klamerek

- kreatywne zabawy z wykorzystaniem plastycznych chrupek PlayMais

- wykonanie „bransoletek przyjaźni” z kolorowych koralików

- wypełnienie kolorowym brokatem mini buteleczek-naszyjników

- ekozabawy z wykorzystaniem rolek po papierze, torebek papierowych oraz wytłoczek po jajkach (sówki, gąsienice)

W razie potrzeby zapewniamy 5 stoliczków i 20 krzesełek dla dzieci.

Baloniaki


Podczas naszych imprez nie może oczywiście zabraknąć kolorowych, podłużnych baloników!!! Dzieci mają do wyboru mnóstwo wzorów, a nasi animatorzy szybko wyczarują z baloników coś wymarzonego.

Brokatowe tatuaże


Brokatowe tatuaże to bardzo efektowna atrakcja dla dzieci. Dzieci wybierają sobie wzory, jakimi chcą się przyozdobić. Następnie animator nakłada specjalny klej i sypie kolorowym brokatem. Tatuaże są zmywalne i oczywiście całkowicie bezpieczne.

Malowanie twarzy


Nasza animatorka, przy pomocy profesjonalnych farbek do twarzy firmy Snazaroo namaluje na buzi dziecka niemal wszystko!!! Już po paru minutach maluchy mogą zamienić się w motylka, księżniczkę, Spidermana, czy innego ulubionego bohatera. Farbki są całkowicie bezpieczne, a do tego łatwo się zmywają ciepłą wodą i mydłem.

Wizyta bałwanka Olafa


Nasza propozycja to wizyta znanego wszystkim dzieciom wesołego bałwanka Olafa, z bajki Kraina Lodu. Jest to ogromna, pluszowa, chodząca maskotka, która rewelacyjnie prezentuje się na zdjęciach i stanowi ogromną atrakcję wśród najmłodszych.

Kącik fryzjerski


Propozycja skierowana do wszystkich miłośników fantazyjnych fryzur! Animatorki wyczarują kolorowe warkoczyki, zrobią modnego irokeza lub kolorowe pasemka. Efekt końcowy z pewnością zachwyci wszystkie dzieci.

Kącik dla najmłodszych


Kącik dla najmłodszych dzieci, które będą zmęczone wspólną zabawą i będą miały ochotę na chwilę swobodnego odpoczynku. Kącik będzie wyposażony w klocki, układanki, kolorowanki i inne rzeczy uwielbiane przez dzieciaki.