Warsztaty twórcze


Nasza oferta warsztatowa składa się z wielu propozycji ciekawych zajęć. Naszym atutem jest fakt, że kreatywną pracę dzieci potrafimy połączyć z doskonałą zabawą. Uczestnicy warsztatów nie tylko tworzą, ale również maja okazję poszaleć przy muzyce, wziąć udział w zabawach integracyjnych, puszczać ogromne bańki mydlane, oraz spotkać ogromną pluszową maskotkę. Dzięki temu z pewnością zapamiętają zajęcia na dłużej. W celu rezerwacji terminu, prosimy o kontakt z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Musujące kule do kąpieli


To wspaniały warsztat przepełniony doskonałą, kreatywną zabawą i cudownymi zapachami  korzystając z tajemniczych receptur i naturalnych składników, dzieci samodzielnie wykonają fantazyjne kule, które przy odrobinie wody zamieniają się w pachnącą piankę. Może to być również doskonały prezent na dzień babci, dzień matki, czy inną okazję.

Milusie podusie


Podczas zajęć dzieci samodzielnie wykonają przepiękną poduszkę, która z pewnością stanie się wyjątkową dekoracją pokoju dziecięcego. Mając do wyboru wiele ciekawych szablonów oraz specjalne farby, mali artyści będą mieli okazję stworzyć niepowtarzalną poszewkę w fantazyjnych kolorach

Kartki okolicznościowe


To warsztaty podczas których dzieci będą miały okazję udekorować kartkę przeróżnymi ozdobami, wykorzystując przy tym elementy scrapbookingu, ozdobne dziurkacze, kolorowe papiery o różnych fakturach oraz filc, gumy ble ble i wiele innych. szeroki wachlarz narzędzi plastycznych. Są to zajęcia przepełnione bogactwem kolorów, materiałów i dające możliwość ekspresji twórczej. Kartki oczywiście dostosowujemy do zbliżającej się okazji (boże narodzenie, wielkanoc, dzień matki, dzień babci i dziadka czy inne).

Świąteczne stroiki


To typowo bożonarodzeniowe zajęcia, podczas których każde dziecko będzie mogło wykonać świąteczny stroik, umieszczając w doniczce gałązki choinkowe oraz świąteczne ozdoby (laski cynamonu, orzeszki, szyszki, suszone pomarańcze itp.). Cały stroik dopełniony będzie świeczką, bombkami oraz czerwoną kokardą.

Kolorowe kubeczki


Podczas zajęć, dzieci poznają tajniki malowania na szkle, pobudzą swoją wyobraźnię oraz rozwiną swoje zdolności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli namalować wymyślony prze siebie wzór na białym, porcelanowym, kubeczku sprawiając, że stanie się on unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Własnoręcznie wykonane kubeczki dadzą dzieciom wiele satysfakcji i mogą stać się również doskonałym prezentem.

Pachnące mydełka


To zajęcia, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciakom. Podczas warsztatów, uczestnicy nie tylko poruszą swoją wyobraźnię, ale również rozwiną swoje zdolności manualne. Dzieci, przy pomocy bazy glicerynowej, kolorowych barwników, naturalnych aromatów i wielu pachnących dodatków, stworzą wspaniałe mydełka, które mogą stać się cudownym prezentem na wiele okazji.