Nasza oferta to programy skierowane do dzieci w wieku 3-10 lat.


Zabawy i animacje dostosowujemy do określonego wieku dzieci Zapewniamy potrzebne rekwizyty, oprawę muzyczną i wszystko, co będzie nam potrzebne podczas zabawy. W cenie imprezy w naszej Sali Urodzinkowo- Zabawowej, proponujemy dzieciom szampana bezalkoholowego lub sok oraz suche przekąski, które sprawdzają się na każdych urodzinkach: popcorn, paluszki lub kruche ciasteczka. Zadbamy również o kolorową zastawę stołową. Wedle uznania, istnieje możliwość urozmaicenia poczęstunku we własnym zakresie (tort, babeczki, dodatkowe napoje i inne smakołyki).

Dojazd GRATIS do 30 km od Chorzowa, (Katowice, Chorzów, Tychy, Siemianowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Piekary śląskie, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Gliwice, Mysłowice, Mikołów) W przypadku odległości dalszych koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie (około 0,50 zł/km) Dodatkowo istnieje możliwość organizacji przyjęcia w lokalach i restauracjach.

Po zakończonej zabawie nie pozostawimy po sobie bałaganu!

 
 

Dodatkowo:


W cenie imprezy w naszej Sali Urodzinkowo- Zabawowej, proponujemy dzieciom szampan lub sok oraz suche przekąski, które sprawdzają się na każdych urodzinkach: popcorn, paluszki lub kruche ciasteczka. Zadbamy również o kolorową zastawę stołową. Wedle uznania, istnieje możliwość urozmaicenia poczęstunku we własnym zakresie (tort, babeczki, dodatkowe napoje i inne).