„Wesołe Imprezy”...


...to projekt stworzony przez grupę młodych ludzi obdarzonych poczuciem humoru i posiadających nieograniczoną liczbę pomysłów na to, jak tym humorem zarazić Dzieci.


Trzon zespołu stanowią animatorzy z ogromnym doświadczeniem w pracy z Dziećmi, które na co dzień są nauczycielami przedszkola. Praktykę zdobywałyśmy także kończąc wiele kursów i warsztatów oraz współpracując z instytucjami organizującymi czas dla Najmłodszych. Wszystko to pozwala nam na zorganizowanie ciekawych i atrakcyjnych zajęć i zabaw i animacji dla każdej grupy Dzieci.


Jakość, bezpieczeństwo, radość...


W pracy z dziećmi liczą się dla nas przede wszystkim wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Zapewniamy, iż czas spędzony z nami będzie dla Dzieci czasem przepełnionym ogromną radością.


Zaufaj nam i zaproś nas do siebie, a sprawimy, że Twoje Dziecko i Jego goście przeżyją wyjątkowy czas przepełniony UŚMIECHEM!

Hania


Wspołwlascielka i współzałożycielka firmy
Jest osobą zwariowaną, z dużym poczuciem humoru i nieograniczoną liczbą pomysłów. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w przedszkolu oraz współpracując z wieloma placówkami oświatowymi. Na codzień szczęśliwa mama dwójki urwisów. Lubi śpiew, taniec, dobrą muzykę oraz podróże z rodziną.

Gosia


To osoba kreatywna z dużymi pokładami energii i humoru. Od zawsze zajmowała się praca z dziećmi, początkowo w rama wolontariatu, później zdobywając doświadczenie podczas pracy w przedszkolu. Prywatnie jest mamą dwóch córeczek. W wolnym czasie, którego jej ciągle brakuje, trenuje Crossfit lubi gotować dla najbliższych oraz oglądać filmy akcji.

Dziewczyny razem tworzą energetyczną mieszankę wybuchową


Maja nieograniczone pomysły i siły do zabaw z najmłodszymi, a co więcej lubią to co robią!