„Wesołe Imprezy”...


...to projekt stworzony przez grupę młodych ludzi obdarzonych poczuciem humoru i posiadających nieograniczoną liczbę pomysłów na to, jak tym humorem zarazić Dzieci.


Trzon zespołu stanowią animatorzy z ogromnym doświadczeniem w pracy z Dziećmi. Praktykę zdobywałyśmy ucząc w przedszkolu, szkole, a także kończąc wiele kursów i warsztatów oraz współpracując z instytucjami organizującymi czas dla Najmłodszych. Wszystko to pozwala nam na zorganizowanie ciekawych i atrakcyjnych zajęć i zabaw i animacji dla każdej grupy Dzieci.


Jakość, bezpieczeństwo, radość...


W pracy z dziećmi liczą się dla nas przede wszystkim wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Zapewniamy, iż czas spędzony z nami będzie dla Dzieci czasem przepełnionym ogromną radością.


Zaufaj nam i zaproś nas do siebie, a sprawimy, że Twoje Dziecko i Jego goście przeżyją wyjątkowy czas przepełniony UŚMIECHEM!

Hania


Właścicielka i założycielka firmy
Jest osobą zwariowaną, z dużym poczuciem humoru i nieograniczoną liczbą pomysłów. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w przedszkolu oraz współpracując z wieloma placówkami oświatowymi. Na codzień szczęśliwa mama dwójki urwisów. Lubi śpiew, taniec, dobrą muzykę oraz podróże z rodziną.

Dorota


Jest z nami od początku istnienia Wesołych Imprez. "Dora"- bo tak na nią mówimy, to osoba bardzo wesoła i uśmiechnięta, ale jak trzeba, to potrafi zdyscyplinować nawet największych łobuzów :) Uwielbia malować buźki.

Natalia


Dla nas "Natka" :) to osoba o szalonych pomysłach, ogromnym poczuciu humoru i niezliczonych pokładach energii!!! Na co dzień pracuje w szkole, a po godzinach szaleje z dzieciakami w Wesołych Imprezach. Z nią nie można się nudzić.

Dziewczyny razem tworzą energetyczną mieszankę wybuchową


Maja nieograniczone pomysły i siły do zabaw z najmłodszymi, a co więcej lubią to co robią!