Festyny / Pikniki


Zabawy prowadzone są przez kolorowo przebrane Animatorki, które oprócz wykształcenia pedagogicznego posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Zapewniamy oprawę muzyczną i własny sprzęt nagłaśniający.

Wesołe zabawy przy muzyce


Zabawy muzyczno-taneczne oraz animacje ruchowe przy muzyce rozrywkowej angażujące wszystkie dzieci (np. „Pociąg", „Kaczuszki", „Choco - choco", itp.). Są to zabawy rozwijające sprawność fizyczną, uczące współpracy, a przede wszystkim zapewniające sporą dawkę uśmiechu i dobrej zabawy.

Zawody / konkurencje / konkursy angażujące dzieci


Skoki w workach, przeciąganie liny, Limbo, zawody z piłeczkami, rzuty do celu, zabawy z ogromnymi piłkami, chustą i kolorowym tunelem animacyjnym, „gazetowe szaleństwa”, mega twister, mega domino itp. Zabawy te uczą dzieci współpracy oraz zdrowego współzawodnictwa.

Efektowne bańki mydlane


Pokazy baniek mydlanych są wspaniałą atrakcją dla wszystkich dzieci!!! Nasi animatorzy puszczają zarówno mnóstwo małych baniek, jak i ogromnych, mających nawet 3 metry długości! Pokaz baniek mydlanych z pewnością nada imprezie magicznej, bajkowej atmosfery.

Zabawy twórcze


Zabawy rozwijające spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, np.:
- rysowanie kolorową kredą
- malowanie na dużym arkuszu folii
- kolorowanie, malowanie ogromnych kolorowanek (domków)
- wykonanie motylków z wykorzystaniem woreczków i kolorowych jadalnych chrupek
- kreatywne zabawy z wykorzystaniem PlayMais
- ekozabawy z wykorzystaniem rolek po papierze, torebek papierowych, talerzyków oraz wytłoczek po jajkach
- wykonanie „bransoletek przyjaźni” z kolorowych koralików
- ozdabianie filiżanek pisakami do ceramiki
- ozdabianie ciasteczek lukrem i kolorowymi posypkami
- malowanie figurek gipsowych lub drewnianych zawieszek w różnych wzorach

Brokatowe tatuaże


Brokatowe tatuaże to bardzo efektowna atrakcja dla dzieci. Dzieci wybierają sobie wzory, jakimi chcą się przyozdobić. Następnie animator nakłada specjalny klej i sypie kolorowym brokatem. Tatuaże są zmywalne i oczywiście całkowicie bezpieczne.

Malowanie twarzy


Nasza animatorka, przy pomocy profesjonalnych farbek do twarzy firmy Snazaroo namaluje na buzi dziecka niemal wszystko!!! Już po paru minutach maluchy mogą zamienić się w motylka, księżniczkę, Spidermana, czy innego ulubionego bohatera. Farbki są całkowicie bezpieczne, a do tego łatwo się zmywają ciepłą wodą i mydłem.

Baloniaki


Podczas naszych imprez nie może oczywiście zabraknąć kolorowych, podłużnych baloników!!! Dzieci mają do wyboru mnóstwo wzorów, a nasi animatorzy szybko wyczarują z baloników coś wymarzonego.

Wizyta Olafa


Nasza propozycja to wizyta znanego wszystkim dzieciom wesołego bałwanka Olafa, z bajki Kraina Lodu. Jest to ogromna, pluszowa, chodząca maskotka, która rewelacyjnie prezentuje się na zdjęciach i stanowi ogromną atrakcję wśród najmłodszych.

Szczudlarze


Nasi trzymetrowi animatorzy, mogą rozdawać dzieciom zwierzątka z baloników, ale przede wszystkim ich główną rolą jest zapraszanie do zabawy i wywoływanie uśmiechu na buzi każdego dziecka. Szczudlarze są przebrani w kolorowe stroje.

Wata cukrowa i popcorn


Wynajem urządzenia wraz z osobą do obsługi.

Urządzenie dmuchane "Miś"


Wynajem urządzenia wraz z osobą do obsługi.

Zjeżdżalnia Tukan


Wynajem urządzenia wraz z osobą do obsługi.

Zjeżdżalnia Dino


Wynajem urządzenia wraz z osobą do obsługi.

Kącik fryzjerski


Propozycja skierowana do wszystkich miłośników fantazyjnych fryzur! Animatorki wyczarują kolorowe warkoczyki, zrobią modnego irokeza lub kolorowe pasemka. Efekt końcowy z pewnością zachwyci wszystkie dzieci.